Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ohlédnutí za sezonou 2009

7. 11. 2009

Arctic se letos trápil. Vůbec se mu nedařilo a také proto byla tato sezona jeho poslední. S dostihovým sportem se tedy loučí a bude si užívat zaslouženého odpočinku. Určitě stojí za připomenutí, že Arctic za svou dostihovou karieru nasbíral celkem 5 vítězství, 2 stříbrná a 3 bronzová umístění. Nejvíce se mu dařilo minulou sezonu (rok 2008).

Sagitárius naopak naplno předvedl své kvality až letos. Mimo pár nepovedených dostihů, kdy zaspal ve startovacích boxech, to pro něj byla sezona velmi úspěšná - podařilo se mu 2 krát vyhrát, obě vítězství si odnesl z dostihů II. kategorie, což je obrovský vzestup od dob, kdy ho náš trenér dostal do tréninku. Sagitárius asi opravdu dozrává a zlepšuje se, uvidíme, co přinese příští sezona, kdy bude běhat již jako pětiletý.

Renée, náš poslední koník v tréninku, njemladší a zároveň jediná klisna, se letos příliš nepředvedla. Při svém jediném plánovaném startu vyhodila jezdce ze sedla, takže se dostihu nemohla zúčastnit. U Renée si děláme velké naděje, že v ní dřímá bojovné srdce a rychlé nohy, které jí příští sezonu vynesou lepší výsledky než letos.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář